KARTÁŘSKÉ FÓRUM - Povídání nejen o kartách

KARTÁŘSKÉ FÓRUM -> PORADNA PRO VÝKLAD TAROTOVÝCH KARET -> Exmanželka

1. Sara6
    Uživatel

Věk: 48
    Založeno: 23. 8. 2018 11.23
    # 23. 8. 2018 11.46 | Odpovědět Windows 10 Chrome 64.0.3282.140
    Ahoj kartářky, budu ráda za pomoc s výkladem. Kamarádka má rozvedeného přítele, ale jeho exžena jakoby se ho pořád držela a celkově její chování je od začátku zvláštní.. Jako by ten vztah ještě neopustila. Chtěla jestli jí udělám výklad, na vztah exženy k jejímu partnerovi. Vykládám si jen tak občas pro sebe, tak mě prosím berte s rezervou:)
    Vědomý vztah osoby k tazateli:6 mečů, 6 disků, Mírnost - vědomě už vztah opoustila, i když pořád tak trochu čeká, váhá...možná kvůli penězům?
    Podvědomý vtah osoby- Král pohárů, Rytíř holí, Mír - pořád ho má v podvědomí jako lásku a někoho kdo ji stále přitahuje a koho respektuje jako autoritu
    Jak se chová navenek - Vůz, 7 pohárů, Svět - bojovně, ublíženě, ale jakože věc je již pro ni uzavřena.
    City osoby k tazateli - Věž, Slunce, 7 pentaklů - bolestivá změna ale stále není u konce
    Co si přeje od vztahu s ex - 3 hole - spolupráci? přátelství?
    Co si od něj nepřeje - Luna - zmatek a nejasnost, už chce mít asi jasno
    Jeho vztah k ní - 10 pohárů - dovršeno, on má uzavřeno

Děkuji za reakce..
  2. Sara6
    Uživatel

# 23. 8. 2018 16.03 | RE: | Odpovědět Windows 10 Chrome 64.0.3282.140
    Zapomněla jsem poprosit o pomoc s výkladem spimajim, tak ještě doplňuji.

Děkuji moc, jestli budeš mít prostor.
  3. Pan Reklama
    Reklama

Reklama
    Věk: 166
    Založeno: 19. 12. 1975 23.58
    # 23. 8. 2018 16.03 | Odpovědět
  4. Luc
    Uživatel

Věk: 21
    Založeno: 11. 7. 2018 16.44
    # 31. 8. 2018 9.38 | Odpovědět Windows 7 Chrome 68.0.3440.106
    Zkusím hodit do placu můj názor. Berte ho prosím s rezervou.
    U takových výkladů bych si dávala trochu pozor. Pokud tady slovo přítel znamená kamarád, pak bych se na výklad moc nespoléhala.
    Vědomý vztah ex k příteli - žádná citová angažovanot, je s ním v pohodě, možná nějaký přátelský kontakt ze zvyku, protože si s ním rozumí. 6 mincí a Mírnost na mě působí jako že se nesnaží být v kontaktu jen ona, ale její a jeho aktivita vůči tomu druhému je vyvážená.
    Podvědomý vztah ex - co znamená karta MÍR? první dvě karty na mě působí, jako že ta žena ví, že se na něj nemůže spolehnout. Ano, bere ho jako muže nápomocného, starostlivého a s jiskrou v oku, ale také ví, že jeho city i on sám je poněkud nestálý.
    Jak se chová navenek - stará se spíš o sebe. Jde si za tím, co chce ona. Možná se snaží objevit něco nového - najít nového partnera, který vy splňoval její ideály.
    City přítele k ex - jeho city k ní se změnily. Možná ji už nemiluje, ale je na ní něco, co mu za to stojí, bavit se s ní dál. Je z toho trochu v zmatený - možná ani on pořádně neví, co k ní cítí.
    Co si přeje od vztahu s ex - chce s ní být v kontaktu i v budoucnu, počítá s ní
    Co si nepřeje - zmatek, nejasnost, lži, žárlivost, tajemství
    Jeho vztah k ní - u desítky pohárů nikdy nevím, jestli ji mám vnímat jako konec, nebo jako představu rodinného krbu. Obzvláště v tomto výkladu. Buď to s ní skončil, nebo ji prostě považuje za součást rodiny a chce se s ní dál dělit o své radosti i starosti.

5. Sara6
    Uživatel

# 4. 9. 2018 15.08 | Odpovědět Windows 10 Chrome 64.0.3282.140
    Děkuji moc za reakci. Jsem to napsala krkolomně. Celý výklad je o postoji exmanželky k partnerovi mé kamarádky. Jsou spolu přes dva roky ( s mojí kamarádkou), on se v průběhu ve vztahu s ní rozváděl, ale vztah jim nefungoval už delší dobu, žádné náhlé poblázenění. Exmanželka blokuje vypořádání majetku. Jediná poslední karta 10 pohárů je o postoji partnera mé kamarádky k exmanželce. Jinak všechny dotazy výkladu jsou na exmanželku - vztah k jejímu partnerovi.
    Mír jsou dva meče, mám trochu jiný tarot.
    Mám tedy dojem, že už v ní pocity spíše dojíždí a chce v budoucnu spolupracovat jen kvůli dětem? Nebo ho pořád chce pro sebe? A nebo jí jde nejvíc o majetek a on ji v podstatě už tak moc nezajímá?
    Moc děkuji....

KARTÁŘSKÉ FÓRUM -> PORADNA PRO VÝKLAD TAROTOVÝCH KARET -> Exmanželka

Psát příspěvky mohou jen přihlášení uživatelé.
Přihlášení: Login Heslo