KARTÁŘSKÉ FÓRUM - Povídání nejen o kartách

KARTÁŘSKÉ FÓRUM -> POVÍDÁNÍ O KARTÁCH LENORMAND -> Studium

1. Panda
    Uživatel

Věk: 36
    Založeno: 2. 4. 2012 16.05
    # 11. 2. 2017 22.40 | co vybrat | Odpovědět Mac OS X Chrome 56.0.2924.87
    Dobrý večer, mohu vás poprosit o zhodnocení mého pokusu o výklad?
    Mám vystudováno Bc., uvažuji nad tím, že si po 10-ti letech od závěreček dodělám Ing., problém je v tom, že mám intenzivní pocit, že obor přírodovědného typu(příbuzný tomu mému, který jsem vystudovala) už nějak nedokáži pobrat, jako kdyby to byl jiný svět. Možná jsem jen ovlivněná tím, že manžel studuje na VŠ Historické vědy (já na střední škole studovala humanitní obory, a pak přeskočila na VŠ na přírodovědné), které chytly u srdce. Samozřejmě mu se studiem pomáhám a našla jsem se v tom. Jenže není to trochu bláznivé, vyměnit 2 roky inženýrského studia přírodovědného typu za 5 let magisterského studia humanitních věd? Takže k jádru pudla:-)
    otázka: Co studium Revitalizace krajiny?
    odpo: 3 Loď, 6 Mraky, 32 Měsíc- můžu říci, když tyto karty vypadly, přišly mi zprvu dost ponuré. Ale při dalším působení jsem zjistila, že černý kouř vycházející z lodě, může symbolizovat velkou rychlost lodi, že za mrakama prosvětluje slunce a že měsíc krásně září, aby člověk viděl na cestu (jen ten tmavý hrad v dáli se mi nelíbil.) Jenže já jsem ten typ člověka, co když je někde nějaký průšvih, tak se snaží rychle vidět pozitiva. Takže výklad bude nejspíš takový, že se nadřu (dýmající loď plující proti vlnám, řítící se do mraků (nesnází) a výsledek bude nejistý (sice osvětlená cesta, ale není vidět její konec). Nebo to může být taky tak, že když budu mít tah na branku (loď), vydržím i sem tam nějaký mráček, tak na konci mě čeká úspěch.
    Otázka: Co Historie?
    Odpověď: 20Park, 26Kniha,3Loď
    Řekla bych, že to pro mě bude potěšení( Park) zabývat se tímto studiem. Ta loď na mě působí jako kdybych měla ve studiu dál pokračovat, nebo přímo pracovala v oboru...prostě, že toto studium bude mít význam i v budoucnosti (třeba nalezením stálého zaměstnání). Promiňte je to můj první výklad na L. karty, jsou moc krásné, tak jsem je na sebe nechala jen působit. Ale třeba jsem jen popsala, co chci aby v nich bylo. Budu ráda za vaše odpovedi, i když dlouho už na tomto fóru nikdo nebyl.
  2. Pan Reklama
    Reklama

Reklama
    Věk: 20
    Založeno: 7. 3. 2003 0.40
    # 11. 2. 2017 22.40 | Odpovědět
  3. Panda
    Uživatel

# 14. 2. 2017 10.12 | Poradíte někdo? | Odpovědět Android 5.1.1 Chrome 55.0.2883.91
    Prosím vás poradíte mi někdo?Případně,kam se mám obrátit s pomocí? Myslím na který web.Děkuji.
  4. Santana
    Uživatel

Věk: 47
    Založeno: 27. 11. 2013 17.06
    # 16. 2. 2017 14.21 | Ahoj | Odpovědět Windows 7 Firefox 51.0
    Prvá kombinácia pojednáva o tom, že by si sa na tej škole zrejme trápila a mala by si stále pochybnosti, či si sa rozhodla správne.

Druhá kombinácia je je ovela lepšia, pretože karta kniha pri otázke na štúdium je úplne výstižná. I ked trojkombinácia nie je zakončená moc,, zrozumitelnou ,, kartou LOD
    Ale v tomto prípade mi LOD evokuje, že to bude tažké, ako keby dajaká výzva pre Teba.

Co sa týka prvej kombinácie v súvislosti s oborom je zvláštne, že si si vybrala zrovna 3 karty, ktoré obsahujú prírodne živly
  5. Panda
    Uživatel

# 2. 3. 2017 21.49 | Odpovědět Mac OS X Chrome 56.0.2924.87
    Velice děkuji za reakci a zhodnocení mého výkladu. Přeji pěkné dny Panda.

KARTÁŘSKÉ FÓRUM -> POVÍDÁNÍ O KARTÁCH LENORMAND -> Studium

Psát příspěvky mohou jen přihlášení uživatelé.
Přihlášení: Login Heslo