KARTÁŘSKÉ FÓRUM - Povídání nejen o kartách

KARTÁŘSKÉ FÓRUM -> POVÍDÁNÍ O LÁSKÁCH A VZTAZÍCH -> Přání moje a těch druhých

1. U.Dee
    Uživatel

Věk: 47
    Založeno: 19. 2. 2014 13.39
    # 6. 4. 2016 15.25 | Odpovědět Windows 7 Firefox 31.0
    Ráda bych Vás poprosila o posdílení Vašich zkušeností a možné rady ohledně přístupu, jak se vypořádat s tím, že si plníte své sny a Vaši rodiče s tím nesouhlasí.

Budu konkrétnější. Jsem jedináček, bydlím sice už několik let od rodičů, vidím se s nimi celkem sporadicky, tak jednou za měsíc, dva přijedu na víkend. Teď mám možnost splnit si mnohaletý sen a odjet za prací do zahraničí. Moje máme se s tím ale nedokáže vypořádat, vyvíjí na mě psychický nátlak a říká, že se s tím nikdy nesmíří. Pokouším se jí to vysvětlit, včetně toho, že pokud obětuju své přání tomu jejímu, nebudeme v dlouhodobém období šťastná ani jedna. Marně. Snaží se všemožně bojovat tak, aby si mě u sebe udržela a donutila mě cítit se špatně. Já od svého záměru upustit nechci, život je jen jeden a pokud mi tahle příležitost vyjde, nechci ji zmeškat a pak toho jednou litovat. Jen bych nerada odjížděla s vědomím, že moje matka je zásadně proti a nesouhlasí s tím.
    Nějaký nápad, jak se k tomu postavit?

Předem děkuji.
  2. Pan Reklama
    Reklama

Reklama
    Věk: 258
    Založeno: 26. 10. 2010 21.20
    # 6. 4. 2016 15.25 | Odpovědět
  3. spimajim
    Administrátor

Věk: 46
    Založeno: 11. 6. 2008 13.16
    # 9. 4. 2016 22.51 | Odpovědět Windows 7 Chrome 49.0.2623.110
    Tvou matku chápu, má o tebe strach, ale vsadila bych se o cokoliv, že se s tím vypořádá, když jí nic jiného nezbude. To už je úděl mnoha rodičů, že se musí vypořádat s tím, že děti dělají něco jiného, než by si rodiče přáli.

Moje rada je, abys jela - pokud jsi si jistá, že to je bezpečné. Mamince pořiď Skype a denně jí Skypuj, ať tě nejen slyší, ale i vidí. Nebo alespoň zpočátku denně, až budeš mít pocit, že už se uklidnila, tak třeba můžeš řidčeji.

VŠECHNO VŽDYCKY KONČÍ DOBŘE - POKUD NE, JEŠTĚ TO NENÍ KONEC!

KARTÁŘSKÉ FÓRUM -> POVÍDÁNÍ O LÁSKÁCH A VZTAZÍCH -> Přání moje a těch druhých

Psát příspěvky mohou jen přihlášení uživatelé.
Přihlášení: Login Heslo