KARTÁŘSKÉ FÓRUM - Povídání nejen o kartách

KARTÁŘSKÉ FÓRUM -> TABULE CTI A HANBY -> kartářky brno

První | Předchozí | 1, 2, 3, 4, 5, 6

1. ivaova
    Uživatel

Věk: 47
    Založeno: 9. 12. 2012 20.40
    # 9. 12. 2012 20.46 | Odpovědět Mac OS X Safari 534.57.2
    Ahoj, nenapsali byste mi , prosím, aktuální číslo nebo jiný kontakt na paní Kateřinu? je jich tu víc a když jsem zadala poslední uvedené, vyjel mi na seznamu někdo úplně jiný.
    Předem moc děkuji za pomoc
  2. SylvaT
    Uživatel

Založeno: 28. 10. 2013 18.35
    # 28. 10. 2013 18.39 | Odpovědět Windows 7 Chrome 30.0.1599.101
    Ahoj, musím napsat svoji zkušenost. Obešla jsem v Brně dost kartářek, ale nejvíc jsem byla spokojená s Danielou z Černovic! Kontakt jsem na ni dostala od kamarádky, na internetu se těžko hledá :-( Pokud by jste ji chtěli zkusit, tak její číslo je 605039387.
  3. Natallinda22
    Uživatel

Založeno: 22. 4. 2011 11.08
    # 10. 4. 2014 9.54 | Kateřina Jandová | Odpovědět Windows 7 Chrome 33.0.1750.154
    chci se podělit o poslední zkušenosti s paní Katkou, když jsem u ní byla cca před dvěma lety poprvé, byla jsem nadšená a unešená i přesto, že mi říkala i věci, které bych raději neslyšela. Trefila se do 90% minulosti, do povahových vlastností, do pracovních i rodinných záležitostí..... šla jsem k ní s tím, že jí nic neřeknu, a opravdu jsem se toho držela. V pár drobnostech se lišila úplně diametrálně, ale celkově - spokojenost převeliká.
    Nyní jsem ji navštívila podruhé..... ne jen že během výkladu asi 6x telefonovala a smskovala, což mě dost nadzvedlo, protože při minulé návštěvě se mi věnovala naprosto v celém čase, spíš ještě natáhla, nyní nebyla soustředěná a nestále se to přerušovalo, navíc citelně podražila. To by ještě nebylo to jediné, co mi vadilo - o lidech, které minule říkala určité věci, co se týká minulosti a současnosti, nyní ohodnotila a zařadila úplně opačně - ti co byli pečliví a starostliví jsou podle ní nezodpovědní, ti co jsou sukničkáři tak se z nic h stali věrní manželé a otcové..... Prostě naprosté rozčarování, ztratila jsem v ní veškerou důvěru. Kontakt na ni jsem předala svým dvěma kolegyním v práci a ty se v odstupu asi 14 dní k ní objednaly. Po tom, co jsme si daly všechny tři naše výklady dohromady, zjistili jsme, že 3/4 vět nám řekla naprosto, ale naprosto shodných, slovo od slova, prostě naučené..... bohužel pro paní Jandovou se z toho stal jen byznys, což dokazuje i to zdražení. Neříkám, že je špatná kartářka, ale už k ní nepůjdu a moje kolegyně taky ne.
  4. JanulinkaB.
    Uživatel

Založeno: 13. 10. 2014 20.52
    # 13. 10. 2014 21.10 | Doporučuji paní Samiru z Brna | Odpovědět Windows 7 Firefox 32.0
    Ahoj všem, já doporučuji paní Samiru na ul. Křenové v Brně. Chodím k ní už dloho, tak jedenkrát za 1-2 měsíce. Vykládá Tarotové karty, sny a dělá i regresní terapii. Je opravdu odbornice a vždy mi přesně ukáže a rozkryje situaci, kterou řeším a já pochopím co mi má říct a jak se zachovat. Vždycky odcházím velice spokojená a "nabitá novou a pozitivní energií". Opravdu paní Samiru doporučuji. Kontakt je tel: 724 120 452
  5. Pan Reklama
    Reklama

Reklama
    Věk: 217
    Založeno: 26. 9. 1971 14.48
    # 13. 10. 2014 21.10 | Odpovědět
  6. Rosalinda
    Uživatel

Věk: 33
    Založeno: 21. 12. 2015 17.12
    # 12. 9. 2017 8.13 | "Kartářka" Markéta Norisová - varování | Odpovědět Windows 7 Mozilla 11.0
    Chtěla bych varovat před "kartářkou Norisovou", která sama sebe "inzeruje" na diskuzních fórech www.emimino.cz a www.modrykonik.cz .

Tuto kartářku na uvedených webech doporučuje uživatelka "SoMii" (emimino) a "markyzka84" (modrykonik), jedná se však o tutéž osobu, a to paní Markétu Norisovou (dříve Zajícovou) z Brna. Na emiminu vystupuje též jako uživatelka "Kytkaa", a dost možná tím seznam uživatelských účtů nekončí. Stačí, když si projedete diskuze na obou serverech a profily těchto uživatelek, případně FB Markéty Norisové. Objevují se tam stejné fotky a osobní údaje (hlavně jména a data narození dětí), navíc sama Markéta vesele diskutuje, jak si nechali celá rodina změnit příjmení právě na "Noris - Norisová".

Proč ji nedoporučuji? Nevím, jak je na tom s kartářskými schopnostmi (byla jsem varována zavčasu - uživatelky emimina si už dávají echo přes soukromé zprávy), ale z principu mi vadí, že dělá z lidí blbce. Na webu píše pod uvedenými nicky ovace na známou kartářku Diváckou (netuším, proč..., na FB jsou spřátelené, takže možná ji opravdu zištně či nezištně propaguje, anebo, a na to sázím spíš, je to zástěrka a způsob, jak nebýt tolik nápadná s vlastní reklamou) a jaksi mimochodem také na kartářku Norisovou. Kontaktní údaje k nim přímo na web nedává, ale poskytne je skrz soukromé zprávy. Do těch však již nenapíše, že kartářka Norisová je ona sama. Výklad prý dělá v obchodě na Grohové. Jedná se o second hand Z+Z, který vlastní její matka Zuzana Zajícová (byla v pořadu "Ta naše povaha česká" z 13.6.2012, psalo se o ní ne zrovna pochvalně na serveru www.modnipeklo.cz ). Nevím, asi přestaly frčet kšefty s veteší, tak to zkouší na poli esoteriky...
  7. Rosalinda
    Uživatel

# 12. 9. 2017 8.46 | Kartářka Helena Divácká | Odpovědět Windows 7 Mozilla 11.0
    Když už jsem tak v minulém příspěvku psala o kartářce Divácké (Brno - Židenice, Chudobova ul.), napíšu recenzi i na ni. V brněnských kruzích je opravdu velmi profláklá. Kolikrát až žasnu, kdo všechno u ní někdy byl :-).

I já jsem ji zkusila. Je to zvláštní paní (trochu nesrozumitelně mluví, na což jsem si musela zvyknout a trochu mi to z počátku i vadilo, protože jsem jí fakt špatně rozuměla..., ale jako celek je sympatická). Prostředí...fakt nic pro lidi, co si potrpí na pořádek a nemají rádi zvířata. Neobjednává, musíte přijít v rozmezí 10-16 (?) hodin a doufat, že vám otevře (já přišla dopoledne). Může se taky stát, že tam budete i docela dlouho čekat, protože už u ní někdo bude. Opravdu se tam dveře netrhnou. Pokud tedy někde na webu čtete, že si paní Divácká na sebe píše sama pozitivní ohlasy, moc bych tomu (nejen) po své zkušenosti nevěřila. Když jsem přišla, byly tam přede mnou dvě paní a další přišla, zatímco jsem čekala. Další věc je, že na tom věštění nevydělává, což oceňuju. Dáte, kolik sami uznáte za vhodné. Co jsem se ptala, lidi dávali obvykle 200-500 Kč, asi záleží taky, jak dlouho tam jsou a jak moc se vyptávají.

Samotný výklad byl hodně stručný, jakoby heslovitý. Mluví s velkou jistotou - ať už jí ty předpovědi vychází, nebo ne, je vidět, že tomu sama věří, což má asi taky nemalý psychologický efekt. Nejprve udělala tabuli a pak jsem se doptávala na pár otázek, týkaly se mé rodiny (dítě), práce a vztahů. To, co řekla k tabuli, mi připadalo docela obecné, ale nemůžu říct, že by to neodpovídalo. Odpovědi na otázky už byly konkrétnější.

Po těch pár měsících můžu říct, že jí vyšlo všechno kromě vztahů, tam se u mě dost sekla. Ale když třeba mluvila o mé mamince a o tom, jaké má nemoci a jaké ji v nejbližší době čekají, tak jsem dost zírala. Nebo věci týkající se situace u mě v práci. První dojem "to snad nemyslí vážně?", ale opravdu to nakonec bylo tak, jak řekla. Pokud jde o vztahy, tam asi nemá talent nebo nevím, co bylo špatně .
  8. Rosalinda
    Uživatel

# 12. 9. 2017 9.35 | Kartářka Irena Smíšková - Předklášteří u Tišnova | Odpovědět Windows 7 Mozilla 11.0
    Tato paní není z Brna, ale Tišnov je od Brna kousek, tak vkládám sem.

U této paní jsem byla letos v srpnu. Četla jsem na ni pozitivní recenze na internetu a nezdálo se mi, že by to byla "samochvála". Nejhorší, co o ní kdo napsal, bylo to, že pisatelčině kamarádce, která u ní byla o pár hodin později, řekla téměř to samé. Jak jsem psala výše, byla jsem několik měsíců předtím u paní Divácké a její předpověď v jedné oblasti vůbec nevyšla, tak jsem hledala někoho jiného. No a taky jsem se chtěla podívat na klášter Porta Coeli (nádherné místo!!!).

Pocity mám smíšené...

Jednak mi ohledně těch vztahů řekla to samé co ta paní Divácká (no, vlastně když to tak vezmu, i v těch dalších věcech řekla to, co ona, obě se v základním rámci velmi shodovaly...). Jednu věc týkající se těch vztahů dokonce popsala velice přesně a co je podstatné, měla se stát teď v srpnu. Ale nic se nestalo...

Druhák... věřím na jednu věc, a to, že ta schopnost číst z karet je svého druhu "dar" a jakmile ta kartářka propadne komerci, tak o něj přichází. Četla jsem, že dříve si ani paní Smíšková neříkala o konkrétní částku, nyní bere 500 Kč. Aby bylo jasno, mně vůbec nevadí to, že si řekne o konkrétní částku (samozřejmě pokud není přemrštěná, což těch 500 Kč podle mě nebylo - strávila se mnou určitě aspoň hodinu a fakt se mi intenzivně věnovala, byla milá, snažila se mě povzbudit..., v tomto směru byla bezvadná!). ALE! V určité momenty jsem měla pocit, že má tendenci vnucovat mi další "rituály" typu zasvěcení do reiki nebo vidění aury (nevím už přesně, co to bylo, tak to prosím berte s rezervou), což byly procedury v řádech tisíců korun. Měla jsem proto trochu pocit, že by na mě chtěla vydělat, což podrývalo moji důvěru v ni. Každopádně, kdyby jí vyšlo to, co řekla, tak bych bývala byla šla a podstoupila úplně všechno .

Co na mě ještě působilo malinko podezřele... Hned z počátku mi řekla, že by byla ráda, abych k ní byla otevřená, ať se můžeme něčeho kloudného dobrat. A že některé věci vidí i bez karet (OK...). V tomto směru jsem byla rozhodně a naprosto pro. Neměla jsem tudíž tendenci ji "zkoušet", jestli chápete, jak to myslím. A neřekla bych ani, že by ze mě tahala informace. Vždy začala mluvit sama a jakoby zkoušela, nakolik se trefí. A dlužno říct, že se v základních obrysech opravdu trefovala, nic z toho, co mi řekla, nebylo vyloženě vedle (no, snad leda to, že kolem sebe mám 2 blonďaté nápadníky - o žádných takových totiž nevím). ALE! Co mi připadalo takové divné a asi i nadbytečné, bylo to, že když jsem ji v nějaké drobnosti doplňovala, tak měla tendenci reagovat stylem "ale tohle já vím/já to vidím, to mi nemusíte říkat"... Někdy jsem se taky nemohla ubránit dojmu, že čerpá z obecně známých informací typu politická situace v určité zemi, atp.

Takže fakt těžko říct... Neřekla bych rozhodně "nechoďte tam", zkušenost to byla zajímavá a paní Smíšková je moc příjemný a milý člověk, který člověka "nakopne". Ale ty předpovědi berte raději s rezervou.

První | Předchozí | 1, 2, 3, 4, 5, 6

KARTÁŘSKÉ FÓRUM -> TABULE CTI A HANBY -> kartářky brno

Psát příspěvky mohou jen přihlášení uživatelé.
Přihlášení: Login Heslo