KARTÁŘSKÉ FÓRUM - Povídání nejen o kartách

KARTÁŘSKÉ FÓRUM -> TABULE CTI A HANBY -> kartářky brno

První | Předchozí | 1, 2, 3, 4, 5, 6 | Další | Poslední

1. Pavlína
    Neregistrovaný
    # 26. 7. 2010 16.39 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.19
    Ahoj, tak jsem tenkrát u paní Vrábelové byla, věděla některé věci, co se stali. Jindy si zase myslím, že pravdu neměla. Včechno, co mi řekla, se mělo stát tak kolem července a zatím se z toho nic nestalo, ale minulost věděla skvěle. Možná proto, že jsem věděla dopředu, jak by mohlo něco dopadnout, tak jsem to změnila, nevím. Rozhodně se s ní pokouším spojit dál, aby mi řekla teď, jak to vidí. Jinak návštěvu hodnotím celkem dobře. Třeba kolegyně, co tam se mnou taky byla, tak té to vyšlo všechno, takže posuďte sami.
  2. Maxx
    Neregistrovaný
    # 2. 8. 2010 14.20 | RE: | Odpovědět Windows XP MSIE 8.0
    Dobrý den
    Chtěl by jsem moc poprosit,jestli někdo z vás nemá kontakt na paní Tamaru z Bratislavy ať telefonický a nebo i třeba jen mailový.
    Děkuji předem a přeji hezký den a pevné zdraví všem.
    Dj.maxx@seznam.cz - tel.603512463
  3. Denisa
    Neregistrovaný
    # 25. 9. 2010 17.35 | doporučuji | Odpovědět Windows 7 Opera 10.62
    Dobrý den, ráda bych uvedla kontakt na dvě dobré kartářky z Brna tel:732216995 madam Lafi, p.Jana 732851455 Vše se splnilo! Mějte se!
  4. Martina
    Neregistrovaný
    # 6. 10. 2010 18.27 | Dobrá kartářka z Brna | Odpovědět Windows XP MSIE 8.0
    Kateřina 608248444
  5. Michal
    Neregistrovaný
    # 11. 10. 2010 18.00 | RE: paní Katka | Odpovědět Windows XP MSIE 8.0
    Všem doporučuji návštěvu paní Kateřiny z Brna, super výklad, za skoro 2 hodiny jsem zaplatil 3 stovky, perfektní, přesné. Něco se mi splnilu hned ten den!!! Prostě neuvěřitelné. Všem doporučuji.
  6. Jarmila
    Neregistrovaný
    # 12. 10. 2010 7.28 | RE: RE: paní Katka | Odpovědět Windows XP MSIE 8.0
    ...a kontakt na ni? Díky...
  7. LOTY
    Uživatel

Věk: 50
    Založeno: 24. 6. 2010 12.28
    # 12. 10. 2010 9.31 | paní Katka | Odpovědět Windows XP MSIE 8.0
    I já se přidávám a vřele doporučuji paní Kateřinu. Je to úžasná paní , která do Vás vidí a úžasně Vás povzbudí, poradí a navede. Nevyřeší Vaše problémy ale navede Vás a jak píše Michal opravdu něco se splní hned. I když je člověk na dně tak ona mu dodá tu jiskřičku do srdce která ho vede jít dál. Karty může vyložit každý, ale ona dá daleko víc a mohu opravdu srovnávat s "obyčejnými" vykladačkami a tak trošku teatrálností jiných . Ona je človíček, kterého jsem já hledala a všem ji všem doporučuji.
    Kateřina 608 248 444 Brno
  8. Monika
    Neregistrovaný
    # 27. 10. 2010 14.49 | RE: paní Katka | Odpovědět Windows XP MSIE 6.0
    Dobrý den, mohla bych se zeptat, na jaké ulici v Brně bych paní Kateřinu našla? A taky kolik zaplatím za výklad.

Děkuji za odpověď
  9. Pan Reklama
    Reklama

Reklama
    Věk: 300
    Založeno: 11. 11. 1975 1.21
    # 27. 10. 2010 14.49 | Odpovědět
  10. wildcatty
    Neregistrovaný
    # 29. 10. 2010 20.42 | Doporučení | Odpovědět Windows 7 Firefox 3.6.12
    Já mohu po mé dnešní osobní zkušenosti doporučit také paní Kateřinu. Musela jsem vždy jen souhlasně přikyvovat, když mi sdělovala různé detaily z minulosti, bylo to neuvěřitelné a v mnoha ohledech mi to pomohlo, člověk si potvrdí to, co vnitřně ví, ale takové to ujištění od nezávislé osoby může velmi pomoct a dodat vnitřní sílu.
  11. Marta
    Neregistrovaný
    # 31. 10. 2010 13.54 | RE: kartářky Brno | Odpovědět Windows 7 Chrome 7.0.517.41
    Opravdu moc dobrá je paní Kateřina z Brna, výklad od ní mi vyšel zatím tak na 95%, říkám zatím, protože její věštba pořád probíhá...
  12. Marta
    Neregistrovaný
    # 31. 10. 2010 14.16 | RE: RE: RE: kartářky Brno | Odpovědět Windows 7 Chrome 7.0.517.41
    Zdravím všechny, tohleto fórum jsem navštívila dnes poprvé. Vím, že už jsem sem psala dnes na konci příspěvků, ale potom jsem si začala listovat a číst různé Vaše vzkazy. Je pravda, že jsou kartářky a kartářky. Dříve jsem nevěřila na takové věci, pak jsem to zkusila jen tak a pak jsem začala chodit k výkladu celkem pravidelně. Je to fakt, jsou kartářky a kartářky. Někdo zde psal o teatrálnosti. Plně s ním souhlasím. Nejsem zde proto, abych někoho kritizovala, takže nebudu jmenovat. Je fakt, že opravdu dobrou kartářku člověk hledá dost těžko. Aby si na nic nehrála, aby její předpovědi byly přesné, nebo se alespoň reálu přibližovaly. Před rokem jsem na doporučení jedné kamarádky zkusila paní Kateřinu, kartářku z Brna. Po jejím výkladu jsem si říkala"hm..., jak to ví? a tak, ale stejně jsem na to moc nedala a žila si život dál. Jenže najednou mi začaly různé situace připomínat, že právě o tom ona mluvila. Víte, byla jsem dost překvapená, že ono to opravdu funguje, nebo spíš, že na tom něco je... Je to už teda rok a jednou za 3 měsíce - zhruba- se u paní Kateřiny objednám. Všem vřele doporučuji!!! Přesvěčte se sami, že jsou věci mezi nebem a zemí.
  13. andina
    Neregistrovaný
    # 1. 11. 2010 17.25 | Odpovědět Windows 7 Firefox 3.6.12
    není to trochu reklama od kartářky, ten samý příspěvek jsem četla na jiném vláknu?
  14. wildcatty
    Neregistrovaný
    # 1. 11. 2010 18.49 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.6.12
    To andina: Já si to osobně taky napřed myslela po přečtení tolika pozitivních komentářů za sebou, ale pak jsem to riskla a z mé strany to opravdu nic zmanipulovaného není a stejné doporučení jsem psala i na www.vestirna.com , kde jsem před lety sama hledala někoho ověřeného z Brna:

http://www.vestirna.com/www2/forum/ukaz.php?ID=77654&rd=11
  15. andina
    Neregistrovaný
    # 1. 11. 2010 19.00 | Odpovědět Windows 7 Firefox 3.6.12
    ráda ti budu věřit, jen už jsem trochu nedůvěřivá dost jsem se sekla, když jsem věřila pozitiv. reklamě na jednu kartářku a pak jsem nestačila koukat
  16. spimajim
    Administrátor

Věk: 48
    Založeno: 11. 6. 2008 13.16
    # 1. 11. 2010 20.05 | Odpovědět Windows Vista MSIE 8.0
    andino, ohledně paní kateřiny se tu nejméně jednou jedna osoba vydává za dva různé lidi, ale přesto si myslím, že jinak je tu víc komentářů od lidí různých - jinak bych zakročila....

VŠECHNO VŽDYCKY KONČÍ DOBŘE - POKUD NE, JEŠTĚ TO NENÍ KONEC!

První | Předchozí | 1, 2, 3, 4, 5, 6 | Další | Poslední

KARTÁŘSKÉ FÓRUM -> TABULE CTI A HANBY -> kartářky brno

Psát příspěvky mohou jen přihlášení uživatelé.
Přihlášení: Login Heslo